Głównym założeniem marki The Burgers było stworzenie miejsca, atmosfery a przede wszystkim oferty menu, która dostarczy nam doznań angażując wszystkie zmysły oraz wyzwoli w nas, przez wszystkich pożądane uczucie „Guiltypleasure”.

Menu restauracji składa się z 4 wiodących kategorii: burgerów, loaded fries – frytki z różnymi dodatkami w wersji wegetariańskiej lub z mięsem, dodatków oraz napojów bezalkoholowych i alkoholowych.

Klienci The Burgers są koneserami, hedonistami, poszukiwaczami wrażeń, przyjemności. Ludźmi, dla których jedzenie zyskuje dodatkowy wymiar, wręcz emocjonalny. Nasi klienci łatwo ulegają pokusom oferowanym na rynku gastronomicznym.


The Burgers „Jedyny słuszny burger!”


Ponieważ pobudza wszystkie nasze zmysły, wygląd oraz rozmiar  burgerów w The Burgers nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Smak wynikający z idealnie skomponowanych składników tak aby pobudzić wszystkie kubki smakowe, zapach grillowanej wołowiny pobudzający ślinianki oraz dźwięk grillowanego mięsa zaplatający się w tle z dźwiękami smooth soul lecącego z głośników tworzą niezapomniane wrażenia. W The Burgers jemy rękami, uciekamy do pierwotnych zachowań dzięki czemu angażując zmysł dotyku możemy poczuć się dużo bardziej związani z tym co trafia do naszych ust, a co ostatecznie sprawia  większe zadowolenie. Trzymając w dłoniach naszego burgera wiesz, że to nie byle co. Wiesz, że to Jedyny słuszny burger!